NZOZ Basis w Podkowie

Znajdujesz się na stronie
NZOZ Basis w Podkowie Leśnej.

Kliknij tutaj aby przejść na stronę
NZOZ Basis w Owczarni

Aktualności

Kolejny numer telefonu

Szanowni Państwo.

 

Udostępniamy Państwu kolejny numer telefonu do rejestracj

 

Leki stałe - przedłużanie recept.

Szanowni Państwo.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i zmianą trybu pracy

Przychodni , udostępniamy Państwu konto

Przychodnia w Podkowie Leśnej - lekarze specjaliści

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BASIS rozpoczął działalność w dniu 1 lipca 2000 roku. Jednostka powstała w ramach reformy służby zdrowia, która przewidywała przekształcenie części państwowych ZOZ’ ów w placówki niepubliczne. Nasza praca jest zatem kontynuacją  działalności Przychodni Rejonowej w Podkowie Leśnej i obejmuje swym zasięgiem także Owczarnię, Żółwin, Terenię, Kopaną, Brwinów, Otrębusy, Kanie oraz pacjentów z innych okolicznych miejscowości. Trzon naszej placówki tworzy personel  związany z dawną Przychodnią. Są to osoby znane, szanowane, cieszące się autorytetem w świecie medycznym i lokalnej Społeczności.
Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.


Dom opieki

Dwie starsze PacjentkiWychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez wielu naszych pacjentów uruchomiliśmy Dom Opieki w Podkowie leśnej (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy) zapewniający wysoki standard pobytu i opieki medycznej dla naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BASIS
ul. Błońska 46/48
05-807 Podkowa Leśna

Rejestracja :

Tel.  22 758 92 65 ,  22 720 65 69

mail: rejestracja.podkowa@nzoz-basis.com.pl