Menu

Newsletter

Jeśli chcesz na bierząco otrzymywać najświeższe informacje dotyczące naszego NZOZu w Podkowie Leśnej zapisz się do newslettera.

Imię:
Email:
dodaj
Jeśli nie chcesz więcej otrzymywać wiadomosci wystarczy, że podasz adres email i klikniesz usuń

Podstawowa opieka medyczna

Przychodnia świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta, oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Na Podstawową Opiekę Zdrowotną składają się usługi świadczone przez lekarzy internistów, medycyny rodzinnej, pediatrów, oraz pielęgniarki środowiskowo- rodzinne, a także położną.
Każdy ubezpieczony ma prawo do wyboru dowolnego lekarza. Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego, pielęgniarkę lub położną w naszej przychodni należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie ją Państwo w rejestracji przychodni.

Lekarz poz

Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni NZOZ BASIS

W naszej Przychodni, w trosce o kompleksowość świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych i położnych.

 

Pediatra

Pediatra, Lekarz dziecięcy w Podkowie Lesnej

Godziny pracy Poradni Pediatrycznej podzielone są na dwie części: na dzieci chore oraz na dzieci zdrowe. Rejestracja odbywa się na bieżąco lub z wyprzedzeniem w godzinach od 8:00 do 17:30 Osobiście lub telefonicznie.

 

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna przychodni w Podkowie Leśnej

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad jednostką, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania z uwzględnieniem miejsca wykonywania świadczenia.

 

Położna środowiskowo-rodzinna

Położna środowiskowo-rodzinna w Podkowie Leśnej

W zakresie kompetencji położnej jest kompleksowa pielęgnacyjna opieka położniczo-ginekologiczna, która obejmuje także opiekę w okresie ciąży i połogu oraz opiekę nad kobietą, noworodkiem, niemowlęciem.

 

Punkt szczepień

W ramach bezpłatnych usług punkt szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat.

W ramach bezpłatnych usług dla ubezpieczonych punkt szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Są to szczepienia wykonywane zgodnie z kalendarzem szczepień.

 

Gabinet zabiegowy

Gabinet zabiegowy w przychodni NZOZ BASIS w Podkowie Leśnej

W gabinecie zabiegowym bezpłatnie realizowane są skierowania od lekarzy z naszej przychodni. Pozostałe zlecenia realizowane są odpłatnie Wykonujemy iniekcje domięśniowe, dożylne, podskórne i śródskórne.

 

Punkt poboru krwi i materiału do analizy

Punkt poboru krwi i materiału do analizy w Podkowie Lesnej

Punkt poboru krwi oferuje Państwu pełny zakres badań analitycznych. Materiał jest pobierany na zlecenie lekarzy naszej Przychodni działających w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i odpłatnie na zlecenie.